کد خبر: 53909

تاریخ انتشار: 2017/11/30 - 17:46

کریمی:کار من در رقابت های جهانی براساس آرمان و منافع ملی بود

[تعداد: 0    میانگین: 0/5] کریمی:کار من در رقابت های جهانی براساس آرمان و منافع ملی بود/تشکر از سلطانی فر به عنوان نماینده رییس جمهوری  آزادکار تیم ملی کشتی ایران با تشکر از مراسم تجلیل وزارت ورزش و جوانان از وی، گفت: مبازره نکردن قهرمانان ایرانی مقابل کشتی گیران اسراییلی یک بحث ملی و آرمان […]

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

کریمی:کار من در رقابت های جهانی براساس آرمان و منافع ملی بود/تشکر از سلطانی فر به عنوان نماینده رییس جمهوری

 آزادکار تیم ملی کشتی ایران با تشکر از مراسم تجلیل وزارت ورزش و جوانان از وی، گفت: مبازره نکردن قهرمانان ایرانی مقابل کشتی گیران اسراییلی یک بحث ملی و آرمان ورزشکاران کشورمان است و بسیاری از بزرگان کشتی بر سر همین آرمان باقی ماندند.

.

 

کریمی:کار من در رقابت های جهانی براساس آرمان و منافع ملی بود

کریمی:کار من در رقابت های جهانی براساس آرمان و منافع ملی بود

.

 

به گزارش ایرنا، علی رضا کریمی با بیان اینکه از مطالب عنوان شده از سوی وی برداشت درستی نشده است، گفت: از دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان که پیام رییس جمهوری محترم را به من منتقل کردند و همین طور مراسم تجلیلی را در حضور روسای فدراسیون ها برگزار کردند؛ قدردانی می کنم.
مسعود سلطانی‌فر روز چهارشنبه در حاشیه نشست مسئولان وزارت ورزش و جوانان با روسای فدراسیون‌های ورزشی، از علیرضا کریمی ، کشتی‌گیر جوان کشورمان تقدیر کرد.
کریمی تصریح کرد: در این مراسم 10 سکه بهار آزادی به من پرداخت شد و از طرف دیگر مقرر شد که جایزه طلایی رقابت های امیدهای جهان به من پرداخت شود.
کریمی دارنده مدال برنز بزرگسالان جهان و طلای جوانان جهان یکی از شانس‌های مسلم کسب مدال کشتی آزاد امید ایران در رقابت‌های جهانی بود که در دور نخست مقابل جبرییلوف از روسیه قرار گرفت و در نهایت با نتیجه 14 بر 3 شکست خورد. کریمی در حالی که تا یک دقیقه مانده به پایان مبارزه از حریف روس خود پیش بود، در نهایت 14 بر 3 شکست خورد.
کریمی اگر این کشتی را پیروز می‌شد در دور بعد باید به مصاف حریف رژیم اشغالگر قدس می‌رفت. یوری کالاشنیکوف کشتی گیر روسی‌الاصل از رژیم صهیونیستی با نتیجه 4 بر صفر ساموئل بروکس از آمریکا را از پیش رو برداشته بود.
در دور بعد جبرییلوف روس موفق به شکست آزادکار رژیم صهیونیستی شد و در نهایت به فینال راه یافت و کریمی در جدول شانس مجدد به حریف اسراییلی خورد که این بار هم کریمی برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین به روی تشک نرفت.
کریمی یک بار دیگر در پیکارهای قهرمانی سال 2013 جوانان جهان در حالی که شانس مسلم کسب مدال طلا بود مقابل حریفی از رژیم صهیونیستی قرار نگرفت.

.

انتهای پیام

اخبار روز ورزش را با سایت خبرگزاری تیک اسپرت دنبال کنید */

No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه