کد خبر: 49304

تاریخ انتشار: 2017/10/19 - 23:36

ژکو و گل پیروزی بخش در لیگ اروپا

[تعداد: 0    میانگین: 0/5] ژکو و گل پیروزی بخش در لیگ اروپا   شاگردان آرسن ونگر در اين ديدار حملات زيادي روي دروازه حريف ترتيب دادند و در نهايت با سوپرگل اليويه ژيرو به پيروزي رسيدند. دو تيم بازي را متعادل آغاز کردند و دقايق ابتدايي بدون اينکه موقعيت خاصي روي دروازه ها ايجاد […]

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

ژکو و گل پیروزی بخش در لیگ اروپا

 

شاگردان آرسن ونگر در اين ديدار حملات زيادي روي دروازه حريف ترتيب دادند و در نهايت با سوپرگل اليويه ژيرو به پيروزي رسيدند.
دو تيم بازي را متعادل آغاز کردند و دقايق ابتدايي بدون اينکه موقعيت خاصي روي دروازه ها ايجاد شود، سپري شد. اولين موقعيت جدي آرسنال در دقيقه 15 خلق شد و والکات مي توانست روي ارسال ويلشر، گل اول را به نام خود ثبت کند اما دروازه بان ستاره سرخ، مانع از باز شدن دروازه تيمش شد.
برتري توپچي ها ادامه داشت اما دفاع فشرده و چند لايه ميزبان مانع از نزديک شدن آنها به دروازه مي شد. در دقيقه 26، چيزي نمانده بود که بواکه با ضربه سر، برخلاف جريان بازي، دروازه آرسنال را باز کند اما ضربه او از بالاي دروازه به بيرون رفت.
در دقايق پاياني نيمه اول بازي متعادل تر شد و هر دو تيم موقعيت هاي نصفه و نيمه اي روي دروازه هم ايجاد کردند اما هيچ يک از آنها تبديل به گل نشد و اين نيمه با تساوي 0-0 به پايان رسيد.
نيمه دوم را آرسنال هجومي آغاز کرد و در همان دقايق ابتدايي يکي دو موقعيت خوب روي دروازه ستاره سرخ ايجاد کردند اما هيچ يک از آنها تبديل به گل نشد.

 
فشار حملات آرسنال ادامه داشت و در مقابل بازيکنان ميزبان به دنبال رسيدن به گل روي ضدحملات بودند. بازي به همين ترتيب ادامه داشت تا اينکه در دقيقه 80، اخراج بازيکن ستاره سرخ، کار را براي آرسنال راحت تر کرد. روديچ که يک کارت زرد داشت، با ضربه اي که به کوکلن زد، کارت زرد دوم را هم دريافت کرد و از بازي اخراج شد.
آرسنالي ها از اين موقعيت استفاده کردند و در دقيقه 85 به گل برتري رسيدند. روي يک حرکت تيمي عالي بود که توپ در يک رفت و برگشت، در محوطه جريمه به ژيرو رسيد و او هم با يک ضربه برگردان تماشايي، کار را تمام کرد.
در دقايق باقي مانده بازيکنان ميزبان تلاش زيادي براي رسيدن به گل انجام دادند اما هيچ يک از آنها تبديل به گل نشد و بازي با پيروزي 1-0 توپچي ها به پايان رسيد.

No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه