کد خبر: 53956

تاریخ انتشار: 2017/11/30 - 21:59

پیروزی یاران صمد مقابل تیم حدادی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5] لیگ بسکتبال چین؛ پیروزی یاران صمد مقابل تیم حدادی رقابت تیم‌های دو لژیونر ایرانی بسکتبال چین را تیم جیانگسو تونگشی برد. . .   به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ تیم بسکتبال جیانگسو تونگشی با حضور صمد نیکخواه بهرامی امروز به مصاف سیچوان رفت که حامد حدادی کاپیتان تیم ملی را […]

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
لیگ بسکتبال چین؛

پیروزی یاران صمد مقابل تیم حدادی

رقابت تیم‌های دو لژیونر ایرانی بسکتبال چین را تیم جیانگسو تونگشی برد.
.
پیروزی یاران صمد مقابل تیم حدادی

پیروزی یاران صمد مقابل تیم حدادی

.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ تیم بسکتبال جیانگسو تونگشی با حضور صمد نیکخواه بهرامی امروز به مصاف سیچوان رفت که حامد حدادی کاپیتان تیم ملی را در اختیار دارد.

سیچوان هفته قبل حدادی را تحت فشار قرار داده بود که برای آمادگی قبل از این مسابقه به چین برگردد و حدادی به همین دلیل از همراهی تیم ملی مقابل قطر بازماند.

تیم تونگشی در مسابقه امروز با نتیجه ۱۲۰ بر ۱۰۷ برنده شد. حامد حدادی با وجود شکست در این بازی با ۲۰ امتیاز و ۱۳ ریباند دبل دبل (دو شاخص آماری دو رقمی) داشت.

صمد نیکخواه بهرامی در ترکیب تونگشی ۱۴ دقیقه بازی کرد و دو امتیاز به علاوه چهار پاس گل داشت. جی جی هیکسون بازیکن خارجی تونگشی ۳۷ امتیاز و ۱۳ ریباند داشت و دومینیک جونز دیگر بازیکن خارجی این تیم هم ۳۵ امتیاز، ۴ ریباند و ۴ پاس گل داشت.

تیم سیچوان در این فصل از لیگ چین دو برد و هشت باخت داشته، در حالی که جیانگسو پنج برد و پنج باخت تجربه کرده است.
.

انتهای پیام

اخبار روز ورزش را با سایت خبرگزاری تیک اسپرت دنبال کنید */

No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه