کد خبر: 835

تاریخ انتشار: 2016/09/13 - 0:55

لوئیس انریکه با مسی مقابل سلتیک ریسک نمی کند

[تعداد: 0    میانگین: 0/5] این بازیکن بین المللی آرژانتین در بازی مقابل آلاوز دیرهنگام به عنوان جایگزین وارد زمین شد اما مربی مطمئن نیست که او چقدر می تواند مقابل سلتیک بازی کند. لوئیس انریکه با وضیت جسمی لیونل مسی در بازی روز سه شنبه که مقابل سلتیک است ریسک نمی کند. تیم تغییر […]

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

این بازیکن بین المللی آرژانتین در بازی مقابل آلاوز دیرهنگام به عنوان جایگزین وارد زمین شد اما مربی مطمئن نیست که او چقدر می تواند مقابل سلتیک بازی کند.

لوئیس انریکه با وضیت جسمی لیونل مسی در بازی روز سه شنبه که مقابل سلتیک است ریسک نمی کند.

تیم تغییر یافته ی بارسلونا در روز شنبه مقابل آلاوز در نیوکمپ شکست خورد و مسی،لوئیس سوارز و آندرس اینیستا کاپیتان باشگاه پس از حضور در نیمه ی دوم به عنوان جایگزین نتوانستند اوضاع را درست کنند.

لوئیس انریکه مربی بارسا در کنفرانس خبری پیش از مسابقه گفت: مسی، من دوست دارم او هر دقیقه بازی کند.او این را دوست دارد.اما مسئله اینجا آنچه که بازیکن احساس می کند است،مسئله دردی است که در پایش احساس می کند.در روز سه شنبه خواهیم دید که او آیا می تواند دقایق زیادی را بازی کند یا نه.سلامت پاهایش است که تعیین می کند او چقدر می تواند بازی کند.

جوردی آلبا در مورد مسی می گوید: من حتما احمق بوده ام اگر نگفته ام که مسی برای ما بهترین است و ما بازیکنان خوب زیادی داریم اما لیو ما را به تیمی متفاوت تبدیل می کند.

 

lionel-messi-barcelona-20082016_11666b5nthuhe1rw907rjdmo30

No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه