کد خبر: 11931

تاریخ انتشار: 2017/03/17 - 0:10

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی: ما را قربانی کردند

[تعداد: 0    میانگین: 0/5] سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی: ما را قربانی کردند سرمربی تیم‌ملی کشتی فرنگی ایران گفت: علت شکست مقابل روسیه را باید از داوران بپرسید. علی اشکانی پس از شکست ایران مقابل روسیه در جام جهانی کشتی فرنگی اظهار داشت: «علت این شکست را باید از داوران بپرسید و با وجود […]

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی: ما را قربانی کردند

سرمربی تیم‌ملی کشتی فرنگی ایران گفت: علت شکست مقابل روسیه را باید از داوران بپرسید.


علی اشکانی پس از شکست ایران مقابل روسیه در جام جهانی کشتی فرنگی اظهار داشت: «علت این شکست را باید از داوران بپرسید و با وجود اینکه ما میزبان بودیم به راحتی حق ما را خوردند؛ انگار ما میهمان روس‌ها بودیم.»

او ادامه داد: «به داوری باختیم و در وزن ۱۳۰ هم داوری علیه ما بود؛ حتی به عبدولی هم اشتباه اخطار دادند. سر ارسلان را هم بریدند. قادریان قهرمان روس را شکست داد. بچه‌های ما خوب هستند، اما باید در داوری هم تمرکز کنیم. ›جام جهانی را در دوره‌های گذشته همیشه برده‌ایم و این باخت را به فال نیک می‌گیریم، اما اگر داوری‌ها در خارج از کشور هم اینگونه باشد به مشکل می‌خوریم.»

اشکانی در ادامه گفت: «چرایی این باخت را از داوران باید پرسید؛ تیم ما قربانی داوری شد. تیم ما به جوان‌ها احتیاج دارد. عبدولی با نامهربانی باخت. اصلا و شورای فنی کارشناس‌تر است و می‌دانند به چه تیمی باختیم و خدا را شکر هنوز بعد از المپیک چشمه کشتی جاری است.»

No votes yet.
Please wait...
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 570

کل نظرات :2

 • قالب وردپرس

  تاریخ : 17 - مارس - 2017

  عالي بود مرسي از سايت خوبتون

  No votes yet.
  Please wait...

  پاسخ دادن

  • احسان یادگاری

   تاریخ : 18 - مارس - 2017

   سپاس

   No votes yet.
   Please wait...

   پاسخ دادن

ارسال دیدگاه