کد خبر: 845

تاریخ انتشار: 2016/09/13 - 8:01

رئیس اسپورتینگ می خواهد رونالدو را بازگرداند

[تعداد: 0    میانگین: 0/5] این تیم پرتغالی دوست دارد شاهد آن باشد که این ستاره ی رئال مادرید به لیسبون باز می گردد تا در  آنجا بازنشسته شود و معتقدند که آن ها یک شانس دیگر برای دیدن دوباره ی او در باشگاه را دارند. برونو د کاروالیو تمایلش برای بازگرداندن رونالدو به باشگاه […]

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

این تیم پرتغالی دوست دارد شاهد آن باشد که این ستاره ی رئال مادرید به لیسبون باز می گردد تا در  آنجا بازنشسته شود و معتقدند که آن ها یک شانس دیگر برای دیدن دوباره ی او در باشگاه را دارند.

برونو د کاروالیو تمایلش برای بازگرداندن رونالدو به باشگاه را پیش از بازنشستگی اش ابراز کرده است.

این سوپرستاره ی رئال مادرید زندگی حرفه ایش را در این باشگاه پرتغالی آغاز کرد و پس از گذراندن تنها یک فصل در این تیم به تیم منچستر یونایتد پیوست.

رونالدو از آن زمان ثابت کرده است که در سانتیاگو برنابئو  جزو یکی از بهترین فوتبالیست ها است و کاروالیو امیدوار است که پیش از این که رونالدو بازنشسته شود دوباره او را در پیرهن اسپورتینگ پرتغال ببیند.

وی بیان کرد: من دوست دارم دوباره رونالدو را به تیم برگردانم.ما برای برگرداندن بازیکنان تلاش زیادی می کنیم همان طور که نانی را برگرداندیم.این مسئله بیشتر اتفاق خواهد افتاد.من دوست دارم رونالدو همینجا در وطنش بازنشسته شود.او تا هین الان هم به ما بسیار کمک کرده است اما اگر کارش را در اینجا به پایان برساند بهتر خواهد بود.او سفیری برای دنیا است.او همیشه از ما خوب می گوید و علاقه اش به ما را نشان می دهد.

با وجود این اسپورتینگ در بازی که روزچهارشنبه با مادرید دارد  و مادرید آن را میزبانی می کند باید مقابل کریستیانو رونالدو حاضر شود.

کاروالیو افزود: البته او در مقابل ما بازی عالی خواهد داشت اما باید ببینیم که آیا می توانیم او را متوقف کنیم یا نه.

 

ronaldo-cropped_18z6c7z0907lz1q0s1dnxproig

No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه