کد خبر: 54624

تاریخ انتشار: 2017/12/10 - 9:06

جشن گل رئال مادرید

[تعداد: 0    میانگین: 0/5] جشن گل رئال مادرید کریستیانو رونالدو با زدن دو گل در بازی مقابل سویا جایزه ی توپ طلا را جشن گرفت و ناچو و کروس و اشرف هم طی نمایشی هیجان آور در این بازی گل های دیگر را زدند. نیمه ی اول را می توان شگفت انگیز دانست چون […]

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

جشن گل رئال مادرید

کریستیانو رونالدو با زدن دو گل در بازی مقابل سویا جایزه ی توپ طلا را جشن گرفت و ناچو و کروس و اشرف هم طی نمایشی هیجان آور در این بازی گل های دیگر را زدند.

نیمه ی اول را می توان شگفت انگیز دانست چون گل ها در این نیمه زده شدند.

دوگل را رونالدو که به تازگی به عنوان برنده ی توپ طلا تاج دار شده است و جایزه اش را پیش از بازی به طرفداران پیشکش کرد به ثمر رساند و ناچو،کروس و اشرف با زدن گل های دیگر حمله ی قوی رئال مادرید را به نمایش گذاشتند.

در دقیقه ی 3 بازی بود که ناچو موفق شد با دریافت ارسال کروس اولین گل تیم را به ثمر برساند.

گل دوم را کریستیانو رونالدو در دقیقه ی 23 پس از دریافت ارسال عالی آسنسیو به ثمر رساند.

گل سوم را نیز خود او هشت دقیقه بعد به ثمر رساند. خطای هند خسوس ناواس باعث شد که رونالدو برای زدن ضربه پشت توپ قرار بگیرد و توپ با فاصله ی کمی از ریکو توسط برنده ی توپ طلا بار دیگر وارد دروازه ی سویا شود.

در دقیقه ی 38 تونی کروس موفق شد با نمایش بازی عالی و با همکاری وازکز گل چهارم را به ثمر برساند.

اشرف در دقیقه ی پنجم تیر آخر رئال مادرید را شلیک کرد و پس از دریافت پاس کریم بنزما گل پنجم و آخرین گل رئال مادرید در این بازی را به ثمر رساند.

سرانجام بازی با نتیجه ی 0-5 با پیروزی پر گل رئال مادرید بر سویا با درخشش برنده ی توپ طلای این تیم،ناچو و کروس و اشرف پایان یافت.

 

جشن گل رئال مادرید

جشن گل رئال مادرید

 

No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه