کد خبر: 54681

تاریخ انتشار: 2017/12/10 - 23:53

توافق بر سر کلیات، تمدید قرارداد برانکو ظرف روزهای آینده

[تعداد: 0    میانگین: 0/5] توافق بر سر کلیات، تمدید قرارداد برانکو ظرف روزهای آینده در پایان نشست امروز یکشنبه سرپرست باشگاه پرسپولیس و سرمربی تیم، اعلام شد با توجه به تفاهم درباره کلیات ادامه همکاری، تمدید قرارداد در روزهای آینده صورت خواهد گرفت. برانکو ایوانکوویچ امروز یکشنبه پس از کنفرانس خبری پیش از بازی […]

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

توافق بر سر کلیات، تمدید قرارداد برانکو ظرف روزهای آینده

در پایان نشست امروز یکشنبه سرپرست باشگاه پرسپولیس و سرمربی تیم، اعلام شد با توجه به تفاهم درباره کلیات ادامه همکاری، تمدید قرارداد در روزهای آینده صورت خواهد گرفت.

برانکو ایوانکوویچ امروز یکشنبه پس از کنفرانس خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان در محل ساختمان باشگاه پرسپولیس حاضر شد تا با حمیدرضا گرشاسبی درباره ادامه همکاری خود با باشگاه پرسپولیس دیدار و گفتگو داشته باشد.

در این نشست، دو طرف در ادامه گفتگوهای قبلی خود برای طراحی برنامه‌های آینده باشگاه که باید در مورد آنها توافق شود به آنالیز مسائل گوناگون فنی و حقوقی در دو سال و نیم گذشته پرداختند و برنامه‌های آتی باشگاه برای حضور پر قدرت در لیگ برتر، جام حذفی و به ویژه لیگ قهرمانان آسیا مورد گفتگو و بررسی دو طرف قرار گرفت. آنها همچنین درباره وظایفی که هر یک به تفکیک برای اجرای برنامه‌ها بر عهده خواهند داشت با یکدیگر صحبت کردند.

در پایان این جلسه اعلام شد؛ با توجه به ادامه روند مثبت مذاکرات، درباره کلیات ادامه همکاری تفاهم لازم صورت گرفته است و در حال حاضر دو طرف روی بهترین برنامه‌ریزی برای آینده بهتر تیم متمرکز هستند و ظرف روزهای آینده تمدید قرارداد نهایی خواهد شد.

تیک اسپورت منبع مهم ترین اخبار ورزشی ایران و جهان

توافق بر سر کلیات، تمدید قرارداد برانکو ظرف روزهای آینده

توافق بر سر کلیات، تمدید قرارداد برانکو ظرف روزهای آینده

No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه