کد خبر: 365

تاریخ انتشار: 2016/09/06 - 2:08

بیل پول بیشتر میخواهد ، رئال دوناروما را !!

[تعداد: 0    میانگین: 0/5] بیل پول بیشتر میخواهد ، رئال دوناروما را !!   درخواست بیل از رئال مادرید برای افزایش مبلغ قراردادش   ( Gareth Bale )این بازیکن بین المللی ولزی از رئال مادرید مبلغ زیادی را درخواست کرده است و این کار او باعث ناراحتی هم تیمی هایش شده است چون عملکرد […]

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

بیل پول بیشتر میخواهد ، رئال دوناروما را !!

 

درخواست بیل از رئال مادرید برای افزایش مبلغ قراردادش

 

( Gareth Bale )این بازیکن بین المللی ولزی از رئال مادرید مبلغ زیادی را درخواست کرده است و این کار او باعث ناراحتی هم تیمی هایش شده است چون عملکرد او ارزش این مبلغ را ندارد.

گرت بیل از رئال مادرید خواسته است که مبلغ قراردادش را زیاد افزایش دهد که این امر موجب آزردگی بازیکنان دیگر این تیم شده است.

این بازیکن ولزی پس از ایفا کردن نقشی خوب در کمپین یورو 2016 ولز دارد می درخشد و کشورش را به نیمه نهایی هدایت کرد و نامش در فهرست بهترین بازیکن یوفا قرار گرفت.

اکنون این بازیکن 27 ساله در قرارداد بعدی اش در سانتیاگو برنابئو مبلغ کلان 17 میلیون یورو در سال خواسته است.

این بازیکن فعلا تا سال 2019 با این باشگاه قرارداد دارد اما امیدوار است که در آینده قرارداد جدیدی با باشگاه ببندد.

با وجود این بسیاری از هم تیمی هایش از درخواست بیل ناراحت شدند چون معتقدند که عملکرد بیل ارزش چنین افزایش دستمزدی را ندارد و روزنامه ها اظهار کرده اند که شورشی در رختکن در حال بالا گرفتن است.

 

gareth-balFu85S7t8

 

اشتیاق مادرید به بستن قرارداد با دوناروما

 

شایعه ( تآیید شده توسط چند منبع ) شده است که این دروازه بان 17 ساله میلان به جیان لوئیجی بوفون خواهد  رفت ( Donnarumma ) و رئال مادریدی ها به آوردن او به سانتیاگو برنابئو علاقمند هستند.

جانلوئیجی دوناروما دروازه بان میلان به هدف ترانسفری برای رئال مادرید تبدیل شده است.این بازیکن 17 ساله با وجود داستن سنی حساس به یکی از جوان ترین بازیکنان ایتالیا تبدیل شده است.

روزنامه ی اسپورت معتقد است که فلورنتینو پرز رئیس مادریدجزو  طرفداران بزرگ این بازیکن که لقب وارث جانلوئیجی بوفون را گرفته است.

با وجود این زین الدین زیدان از لوکا پسر 18 ساله اش می خواهد که در سانتیاگو برنابئو دنباله روی کیلور ناواس باشد.

 

MILAN, ITALY - OCTOBER 25: Gianluigi Donnarumma of AC Milan in action during the Serie A match between AC Milan and US Sassuolo Calcio at Stadio Giuseppe Meazza on October 25, 2015 in Milan, Italy. (Photo by Claudio Villa/Getty Images)

No votes yet.
Please wait...
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 570

کل نظرات :3

 • tiksport

  تاریخ : 6 - سپتامبر - 2016

  خبر عالی

  No votes yet.
  Please wait...

  پاسخ دادن

 • ali-real

  تاریخ : 6 - سپتامبر - 2016

  mer30 az khbar

  No votes yet.
  Please wait...

  پاسخ دادن

 • mamad

  تاریخ : 6 - سپتامبر - 2016

  مرسی از اطلاع رسانی

  No votes yet.
  Please wait...

  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه