کد خبر: 53504

تاریخ انتشار: 2017/11/26 - 14:17

احدی: از حالا نمی شود قول مدال در بازیهای آسیایی داد

[تعداد: 0    میانگین: 0/5] احدی: از حالا نمی شود قول مدال در بازیهای آسیایی داد .   .   سرمربی تیم ملی بوکس ایران گفت: بوکسورهای حاضر در اردوها به مسائلی که مدنظر کادرفنی است عمل می‌کنند اما نمی‌توانیم قول مدال بدهیم. اکبر احدی در گفت و گو با ایسنا، درباره‌ی شرایط و امکانات […]

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

احدی: از حالا نمی شود قول مدال در بازیهای آسیایی داد

.

 

احدی: از حالا نمی شود قول مدال در بازیهای آسیایی داد

احدی: از حالا نمی شود قول مدال در بازیهای آسیایی داد

.

 

سرمربی تیم ملی بوکس ایران گفت: بوکسورهای حاضر در اردوها به مسائلی که مدنظر کادرفنی است عمل می‌کنند اما نمی‌توانیم قول مدال بدهیم.

اکبر احدی در گفت و گو با ایسنا، درباره‌ی شرایط و امکانات دور جدید اردوهای تیم ملی بوکس، اظهار کرد: همه امکانات در اردوها مهیا است و مشکلی برای برگزاری تمرینات نداریم. شرایط تمرینی خوب است و همه‌ی افرادی که در تیم ملی حاضریم از نحوه‌ی پیگیری تمرینات راضی هستیم.

او درباره‌ی ایجاد برخی تغییرات احتمالی مانند دوره‌های قبل در ترکیب دعوت شده به اردوهای تیم ملی تصریح کرد: هیچ تغییر یا جایگزینی برای بوکسورهای دعوت شده وجود ندارد و با همین ترکیب تمرینات را تا زمان برگزاری بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا ادامه می‌دهیم. برای گروه دوم بوکسورها نیز که به اردوها دعوت شده‌اند هیچ تغییراتی وجود ندارد.

سرمربی تیم ملی بوکس ایران درباره‌ی ‌سطح بوکسورهای دعوت شده به اردوها توضیح داد: همه‌ی نفرات حاضر در اردوها از نظر سطح فنی در شرایط قابل قبولی قرار دارند و توانایی آن‌ها قابل احترام است. با همه این صحبت‌ها باید بگویم که آن‌ها فعلا در حال یادگیری و مرحله‌ی آماده سازی اولیه هستند. بوکسورها شوق و ذوق زیادی برای برگزاری تمرین‌ها دارند و هر آنچه که از آن‌ها می‌خواهیم را به خوبی انجام می‌دهند.

وی همچنین در مورد بازگشت فروتن گل‌آرا به تمرینات تیم ملی پس از حادثه‌ی زلزله‌ی کرمانشاه نیز گفت: گل‌آرا چند روزی را به کرمانشاه رفت اما سریعا به محل برگزاری اردوهای تیم ملی بازگشت و در حال حاضر با ملی‌پوشان تمرین می‌کند.

اکبر احدی در پاسخ به این سوال که با سطح فعلی بوکسورها و روند پیگیری تمرینات، می‌توان قول مدال در بازی‌های آسیایی را داد؟ اظهار کرد: هیچ وقت نباید پیش بینی کرد و ما نیز نمی‌توانیم در این خصوص از الآن صحبتی کنیم. همه‌ی تلاش خود را در تمرینات می‌کنیم تا نتایج خوبی را کسب کنیم اما از الان نمی‌توانیم قول مدال بدهیم.

.

انتهای پیام

اخبار روز ورزش را با سایت خبرگزاری تیک اسپرت دنبال کنید */

No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه